Achtentachtig prachtige vissen

j

21 mei, 2013

Kleurrijk prentenboek

Eerst waren er de prachtige tekeningen van Thonny Mansiraken Krey. Jaren later ontstond er een idee dat werd uitgewerkt door Ellen van Minnen-Prins en Jolanda Hiddink. Het idee werd concreet. En toen opeens was het zover: een schitterend prentenboek!

De zee zit vol met vissen.
En ze lijken allemaal op elkaar.
Of toch niet…..?

Schildpad neemt je mee in de wereld van de vissen en laat zien dat elke vis uniek is.
Groot, klein, jong, oud, ze zijn allemaal weer anders en heel prachtig.

Achtentachtig prachtige vissen is een prentenboek gemaakt rondom de kleurrijke kunstwerken van Thonny Mansiraken Krey, een Papoea kunstenaar uit Manokwari. Het boek staat vol met Krey’s kenmerkende vissen en behandelt op een speelse manier tegenstellingen voor kinderen vanaf 2 jaar. Het boek is gemaakt in samenwerking met de Stichting Duurzame Samenleving Papua Barat (SDSP).

Het prentenboek is online door te bladeren via issuu.com.

Achtentachtig prachtige vissen is als hardcopy verkrijgbaar via verschillende online boekwinkels zoals Het Uilskuiken, Paagman, bol.com.

Recente berichten

In memoriam – Pater Anton Tromp OSA

In memoriam – Pater Anton Tromp OSA

Op 8 mei 2023 overleed Pater Anton Tromp in zijn geliefde West-Papoea waar hij sinds 1970 woonde. Zijn pastoraal werk ging hand in hand met projecten voor onderwijs en gezondheidszorg. De SDSP werkte vanaf het prille begin al met de pater en het bisdom samen. Met zijn overlijden eindigt een structurele, fijne en duurzame samenwerking van 28 jaar.

Lees meer
Report on Sustainable Forest Management in Sawinggrai – SEFA

Report on Sustainable Forest Management in Sawinggrai – SEFA

Following several successful cooperations in the past few years, this year’s International Development Project is collaborating with Stichting Duurzame Samenleving Papua Barat (SDSP) once again. This time their research and reports focuses on the subject of Sustainable Forest Management in Sawinggrai, West Papua.

Lees meer